Sprzęt do ASG

1 czerwca 2017 admin 0 Komentarze(y)

Replika lśni w naszych rękach, oczy wypatrują celu przez okulary ochronne, a amunicja wypełniająca magazynek tylko czeka na oddanie strzału. Wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Mimo to warto jest nie ograniczać się do konieczności i rozważyć zaopatrzenie się w dodatkowy sprzęt.

Buty taktyczne

Dobór odpowiedniego obuwia jest szczególnie ważny dla zapewnienia komfortu gry. Istotna jest odpowiednia przyczepność, wodoodporność i oddychalność obuwia. Dodatkowym atutem jest profesjonalny wygląd.

Umundurowanie

Umundurowanie zapewnia odpowiedni kamuflaż, nie służy jednak jako warstwa ocieplająca ani ochrona przed deszczem. Należy zatem wybrać taki mundur, by zapewniał odpowiednią termikę, mając również na uwadze fakt, że ubiera się go na polar.

Plecak taktyczny

Przy wyborze plecaka należy rozważyć potrzebną pojemność i wytrzymałość. Wodoodporne plecaki taktyczne uchronią zawartość przed warunkami pogodowymi. Niektóre plecaki wyposażone są w tzw. camelback. Jest to swego rodzaju bukłak wbudowany w plecak i oddzielony od reszty zawartości przegrodą. Podłączona rurka pozwala napić się bez konieczności zdejmowania plecaka.

Nóż taktyczny

Dodatkową wartość do rozgrywki wprowadzają atrapy noży taktycznych, wykonane zwykle z gumy. Mogą posłużyć na przykład dyskretnej eliminacji przeciwnika, którego udało się podejść, bądź sprawdzić się w walce wręcz, jeśli doszło do zbliżenia się wrogich graczy.

Kompletowanie sprzętu do ASG może przerodzić się w dodatkowe hobby. Najważniejsze jednak, że w czasie rozgrywki jego przydatność jest niezaprzeczalna.

Leave a Reply:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *